VIDEO Poriadne trpká ligová premiéra pre Lamparda: Manchester United v šlágri rozmetal Chelsea

Frank Lampard a Ole Gunnar SolskjaerFrank Lampard a Ole Gunnar Solskjaer Zdroj: SITA/AP - Dave Thompson

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United zdolali v nedeľňajšom dueli 1. kola anglickej Premier League na domácom ihrisku Chelsea Londýn 4:0. O trpkú ligovú premiéru pre trénera Franka Lamparda na lavičke hostí sa postaral dvoma gólmi Marcus Rashford, ďalšie pridali Anthony Martial a Daniel James.

V prvom polčase išli "červení diabli" do vedenia vďaka premenenej penalte Marcusa Rashforda, ktorého predtým faulovala obrana Londýnčanov. Verdikt arbitra ešte odobril VAR. Po prestávke pridal Manchester ďalšie tri góly, pričom dva zaznamenal v rozmedzí od 65. do 67. minúty.

Marcus Rashford so spoluhráčmi Galéria fotiek (14) Zdroj: SITA/AP - Dave Thompson

Manchester United - Chelsea Londýn 4:0 (1:0)
Góly: 18. a 67. Rashford (prvý z 11 m), 65. Martial, 81. James

Viac o téme: Manchester United Frank Lampard FC Chelsea Londýn Ole Gunnar Solskjaer