Neymar konečne do Barcelony? Kluby majú za sebou prvé sedenie, príbeh bude pokračovať!

Neymar
Neymar

PARÍŽ - Prvé stretnutie zástupcov FC Barcelona a PSG ohľadom prestupu Neymara sa neskončilo úsmevmi na tvárach. Francúzska strana je nešťastná zo spôsobu, akým bolo vedené utorkové jednanie.

Napriek tomu, že Barcelona ponúka niekoľko hráčov a PSG dala na výber, rokovanie sa nepohlo žiadnym smerom. PSG jedine informovalo katalánsky veľkoklub, akú ponuku akceptuju, resp. neakceptujú. Barcelona by najradšej zahrnula do výmeny dvojicu Philippe Coutinho a Ivan Rakitič. 

To však, pravdaže, nie je všetko. PSG žiada za Neymara aspoň 120 miliónov a namiesto Rakitiča by prijalo pravého obrancu Nelsona Semeda. Najlepšia ponuka od španielskej strany zatiaľ 80 miliónov plus Rakitič s Coutinhom. 

Hoci prvé sedenie neprinieslo posun, podľa ESPN ho však Barca vníma ako prvý krok a pri najbližšej príležitosti už "priostrí". Ďalšie stretnutie by sa malo uskutočniť vo štvrtok, nemal by chýbať šéf PSG Nasser Al-Khelaifi, rovnako tak jeho náprotivok Josep Maria Bartomeu. 

V prípade, že by Barcelona dlho váhala a jednania stáli na jednom mieste, do hry by sa mohol prihlásiť Real Madrid na čele s Florentinom Perezom. Prezident Realu má výborný vzťah s Nasserom Al-Khelaifim. Madridský klub tlačí na PSG už teraz, zdá sa však, že Barcelona je vo vedúcej pozícii. 


Tagy: FC Barcelona Neymar PSG

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/oh
Foto:
SITA/AP/Andre Penner

DISKUSIA