VIDEO Ubiedená séria zmetená zo stola v pravý čas: Problém vyriešil sám veľký Ibrahimovič

Zlatan IbrahimovičZlatan Ibrahimovič Zdroj: SITA/AP/Ringo H.W. Chiu

LOS ANGELES - Dva góly Zlatana Ibrahimoviča pomohli futbalistom Los Angeles Galaxy ukončiť v zámorskej MLS sériu troch porážok. 37-ročný švédsky kanonier rozhodol o víťazstve kalifornského tímu 2:0 nad Dallasom, za ktorý hral od 82. minúty aj český útočník Zdeněk Ondrášek.

Ibrahimovič otvoril skóre v 68. minúte a v závere premenil nariadenú penaltu za faul na novú posilu Galaxy Argentínčana Cristiana Pavóna. Niekdajšia hviezda Juventusu, Interu Miláno, Barcelony, PSG či Manchestru United má na konte 18 gólov a v tabuľke strelcov MLS je tretia za Carlosom Velom z FC Los Angeles (23) a Josefom Martínezom z Atlanty (20). Futbalisti LA Galaxy sú v Západnej konferencii tretí, Dallasu patrí ôsma priečka tesne za postupom do play-off.

Viac o téme: Zlatan Ibrahimovič Los Angeles Galaxy