VIDEO Rusnák ďalším gólom prispel k výhre Real Salt Lake, Greguš pomohol k triumfu Minnesoty

Albert Rusnák sleduje potýčku Evertona Luiza so Saadom Abdulom-SalaamomAlbert Rusnák sleduje potýčku Evertona Luiza so Saadom Abdulom-Salaamom Zdroj: TASR/AP

SANDY - Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák prispel gólom k víťazstvu Realu Salt Lake v domácom stretnutí MLS nad Seattlom Sounders 3:0. Hral do 76. minúty a päť minút pred odchodom z trávnika pridal druhý zásah.

Real vďaka víťazstvu preskočil svojho súpera a figuruje na štvrtej priečke Západnej konferencie.

Ešte o dve pozície vyššie sa nachádza Minnesota United, ktorá na vlastnom štadióne zdolala Colorado Rapids 1:0. Slovenský reprezentant Ján Greguš absolvoval v drese domácich celý duel.

Viac o téme: Major League Soccer Albert Rusnák Seattle Sounders Real Salt Lake