Predzápasové a LIVE stávky na jednom tikete? V Niké tipujete bez obmedzenia!

Zdroj: Niké

Stávkovanie na športové udalosti je medzi Slovákmi čoraz viac populárnejšie. Niekto má v obľube predzápasové stávky, iní preferujú rozohrané súboje – live zápasy. A niekto volí kombináciu, na tikete sú tak predzápasové tipy, ako aj LIVE stávky. Vedeli ste ale, že na Slovensku ponúka takúto možnosť tipérom iba jediná stávková spoločnosť a to Niké?

Preferujete predzápasové stávky?

Určite sa vám niekedy stalo, že ste si starostlivo zostavovali svoj tiket kurzových stávok, no medzitým sa niektorý z duelov už rozohral. Museli ste ho tak zo svojho výberu vynechať alebo si zvoliť iný súboj. V Niké to ale nemusíte! Len v najväčšej stávkovej spoločnosti na Slovensku máte možnosť kombinovať si na tikete zápasy z kurzovej ponuky s prebiehajúcimi LIVE duelmi.

Ste obľúbencom LIVE stávok?

Alebo druhá možnosť. Zostavujete si tiket s LIVE zápasmi a hľadáte možnosť, ako si svoj celkový kurz ešte navýšiť. Poviete si, dnes hrá Barcelona, na ňu je spoľahnutie, pridám si ju na tiket. Ani v tomto prípade vás Niké neobmedzí. Stačí si len zvoliť vklad a už len čakať, či kombinácia LIVE tipov s predzápasovou stávkou na Barcelonu bude sláviť úspech.

Všetko na jednom mieste

Už žiadne obmedzovanie pri tipovaní, vychutnajte si absolútnu slobodu a voľnosť. Navyše, komplet ponuku stretnutí – predzápasových i LIVE máte v Niké na jednom mieste. Nemusíte tak zbytočne preklikávať medzi jednotlivými položkami.

Kombinácia zápasov mu priniesla 17-tisíc eur

Tipérsku výhodu ocenil nejeden Slovák a nejednému z vás už priniesla aj skvelé výhry. Príkladom je aj tento tiket, na ktorom figurujú tak predzápasové stávky ako aj live možnosti. V kombinácii s vkladom 25 eur tak na konto odvážlivca pribudlo parádnych 17 273 €.

Tipujte v Niké

Kombinujte si aj vy na svojom tikete zápasy z kurzovej ponuky aj s prebiehajúcimi duelmi. Lebo v Niké tipujete bez obmedzenia. Navyše, ak ešte nie ste hráčom v najväčšej stávkovke na Slovensku, zaregistrujte sa práve teraz. Lebo Niké každého nového hráča odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus šitý na vašu mieru.

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Niké
  • Zdroj: PR článok