Senicu rozšíril ďalší legionár: Skúsený Brazílčan má zvýšiť konkurenciu v strede obrany

Joao FavaroJoao Favaro Zdroj: fksenica.eu

BRATISLAVA - Káder fortunaligového futbalového klubu FK Senica rozšíril ďalší legionár. Na pozíciu stredného obrancu prišiel do tímu účastníka najvyššej slovenskej súťaže Brazílčan Joao Favaro. Informuje o tom oficiálny web FK Senica. Dvadsaťsedemročný Brazílčan pred príchodom na Slovensko pôsobil v Grécku v druholigovom klube APO Levadiakos. So Seničanmi podpísal Favaro zmluvu na jednu sezónu.

"Verím, že dokážem pomôcť tímu v dosiahnutí cieľov, ktoré si stanovil. Je tu viacero dobrých hráčov, ktorí majú potenciál. Podmienky na trénovanie sú v klube rovnako veľmi dobré," cituje brazílskeho futbalistu web senického klubu, v ktorom pôsobia aj jeho dvaja krajania.

Joao Favaro v minulosti hral aj za brazílsky klub Sao Bernardo a talianske družstvo US Catanzaro. "Rozhodol som sa sem prísť, pretože tu vidím možnosť osobného rastu a pokračovania v Európe. V živote som si prešiel niekoľkými ťažkými okamihmi, ponuku od Senice vnímam ako nový štart. Som šťastný, že tu môžem byť. Verím, že budeme mať úspešnú sezónu," prezradil Brazílčan.

Viac o téme: FK Senica Joao Favaro
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: fksenica.eu
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články