VIDEO Obrovské prekvapenie na úvod Bundesligy: Bayern doma zaváhal s Dudovou Herthou

Hráči Bayernu sa radujú po góleHráči Bayernu sa radujú po góle Zdroj: Profimedia

MNÍCHOV - V úvodnom zápase nového ročníka nemeckej futbalovej Bundesligy nečakane remizoval majstrovský Bayern Mníchov doma s Herthou Berlín 2:2.

V drese hostí hral do 78. minúty slovenský reprezentačný stredopoliar Ondrej Duda, jeho krajan a spoluhráč Peter Pekarík pre zranenie lýtka nefiguroval v zápise o stretnutí.

Bavorov dostal do vedenia poľský útočník Robert Lewandowski, ale Berlínčania po zlepených góloch Vedada Ibiševiča a Marka Grujiča ešte v prvom polčase priebeh otočili. Lewandowski v druhom polčase gólom z penalty vyrovnal.

Bayern Mníchov - Hertha Berlín 2:2 (1:2)
Góly: 24. a 60. Lewandowski (druhý z 11 m) - 36. Lukebakio, 38. Grujič
/O. Duda (Hertha) hral do 78. min./

Viac o téme: Hertha Berlín Bayern Mníchov
  • Autor: © Zoznam

Najnovšie zo Športiek

Brent Seabrook
Úžasná kariéra, ktorú treba oslavovať: Trojnásobný víťaz Stanleyho pohára definitívne končí

CHICAGO - Kanadský hokejový obranca Brent Seabrook ukončil vo veku 35 rokov hráčsku kariéru. Informovala o tom oficiálna stránka klubu Chicago Blackhawks.

Momentka zo zápasu HC
HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava: Online prenos z Tipos Extraligy

ZVOLEN - Slovan po štyroch domácich prehrách naštartoval sériu výhier. Belasí vyhrali v Detve 4:3 a v utorok zvíťazili doma 5:3 nad Košicami. Pomaly sa...

Petra Vlhová
Vlhová bude útočiť na prvenstvo už v sobotu: Slalom odštartuje s jednotkou!

JASNÁ - Slovenskej lyžiarke Petre Vlhovej neprekáža výmena poradia súťaží na podujatí Svetového pohára v Jasnej. Predovšetkým verí, že sa odjazdia sobotný...

Lewis Hamilton počas Veľkej
Luxusná trať dostala zelenú: Milovníci F1 sa majú na čo tešiť!

PORTIMAO - Veľká cena Portugalska v rámci F1 sa uskutoční v nedeľu 2. mája na okruhu v Portimau. Vedenie seriálu to potvrdilo v piatok.

Foto Marek Hamšík
Kmotrík vysvetlil, na čom stroskotal príchod Hamšíka: Mali sme na to odlišný pohľad!

GÖTEBORG - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík je podľa švédskych médií veľmi blízko k podpisu zmluvy s IFK Göteborg. V piatok o tom...

Arnd Peiffer
Suverénny triumf Nemcov, Nóri prepadli na strelnici: Slováci štafetu nedokončili

NOVÉ MĚSTO NA MORAVE - Nemeckí biatlonisti Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer a Philipp Mawrath zvíťazili v pretekoch štafiet v rámci posledného...

Prezident Únie ligových klubov
Fortuna liga chystá veľkú novinku: Systém VAR už čoskoro na slovenských trávnikoch!

BRATISLAVA - Systém VAR (video assistant referees) nasadia v slovenskej futbalovej Fortuna lige od 3. apríla 2021. Pre web Slovenského futbalového zväzu...

Zlatá nórska štafeta
Dominantný výkon, Nórsko zbiera samé úspechy: Jedenásta zlatá medaila v sérii

OBERSTDORF- Kvarteto nórskych bežcov na lyžiach v zložení Pal Golberg, Emil Iversen, Hans Christer Holund, Johannes Hösflot Kläbo získalo na MS v Oberstdorfe...

Johannes van den Bergh
Bayern Mníchov si poistil služby talentovaného útočníka: Hrám tu s najlepšími hráčmi na svete!

MNÍCHOV - Nemecký futbalový majster Bayern Mníchov podpísal profesionálnu zmluvu s talentovaným Jamalom Musialom do roku 2026. Potvrdil to v piatok na...