VIDEO Šok hneď po striedaní! Barcelona padla po neskutočnom góle 38-ročného veterána

Gerard Piqué sa sťažuje rozhodcoviGerard Piqué sa sťažuje rozhodcovi Zdroj: SITA/AP Photo/Ion Alcoba Beitia

BILBAO - Futbalisti španielskeho majstra FC Barcelona nečakane prehrali v piatkovom úvodnom zápase nového ročníka La Ligy na pôde Athletica Bilbao 0:1. O prehre Kataláncov rozhodol v 89. minúte Aritz Aduriz krásnymi nožničkami.

Kataláncom chýbal zranený argentínsky útočník Lionel Messi a v prvom polčase prišli aj o uruguajského útočníka Luisa Suareza. Toho pre svalové zranenie musel v 37. minúte nahradiť Rafinha. Na súpiske FCB už nefiguroval Brazílčan Coutinho, ktorý smeruje na hosťovanie do Bayernu Mníchov.

Athletic Bilbao - FC Barcelona 1:0 (0:0)
Gól: 87. Aduriz

Viac o téme: FC Barcelona Athletic Bilbao Aritz Aduriz