VIDEO Červení diabli zakopli už v druhom kole: Pogba nepremenil penaltu na pôde Wolverhamptonu

Futbalista Manchestru United Paul PogbaFutbalista Manchestru United Paul Pogba Zdroj: TASR/AP/Rui Vieira

WOLVERHAMPTON - Futbalisti Manchesteru United remizovali v pondelňajšom dueli 2. kola anglickej Premier League na ihrisku Wolverhamptonu Wanderers 1:1. Hostia sa ujali vedenia v 27. minúte po pohotovom zakončení Anthonyho Martiala, v druhom polčase vyrovnal exportnou strelou spoza šestnástky portugalský stredopoliar Ruben Neves.

United mohli vyhrať, ale Paul Pogba v 68. minúte nepremenil penaltu. Manchester United má po dvoch kolách na konte štyri body a je štvrtý, Wolverhamptonu po dvoch remízach patrí 13. pozícia.