VIDEO Ach jaj, na čo sa to Ronaldo dal? Fanúšikovia vysmiali najtrápnejšiu reklamu všetkých čias!

Fanúšikovia sa zhodujú, že reklama, v ktorej sa objavil aj hviezdny Cristiano Ronaldo, je najhorším videom, aké kedy videliFanúšikovia sa zhodujú, že reklama, v ktorej sa objavil aj hviezdny Cristiano Ronaldo, je najhorším videom, aké kedy videli

TURÍN - Hviezdny futbalista Juventusu Turín Cristiano Ronaldo sa objavil v novej reklame jedného ázijského internetového obchodu. Futbaloví fanúšikovia na sociálnych sieťach sa zhodujú, že je to asi najhoršie video, ktoré kedy videli.

Keď sa vlani hviezda Realu sťahovala z Madridu do Turína, dôvodom mali byť okrem iného aj dane z príjmov, ktoré si portugalský klenot zarobí mimo futbalového ihriska. V Taliansku sú totiž dane z reklamy nižšie ako je tomu v Španielsku. 

Najrôznejšie oblečenie, parfémy a všetko možné už nosí meno hviezdneho kanoniera Portugalska. Teraz sa ale Ronaldo podujal na reklamný spot pre ázijský internetový obchod a fanúšikovia počin, v ktorom sa objavil, okamžite odsúdili na nemilosť. Podľa nich žiadny futbalista v dejinách nenakrútil niečo tak strašné ako hviezda Juventusu. 

Ak sledujete aktuálne trendy, trápna hudba z ázijskej reklamy sa veľmi podobá momentálne najsledovanejšiemu videu na svete - Baby Shark.  

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Juventus Turín
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Youtube; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články