VIDEO Každý štadión Premier League za 24 hodín? Dvaja vyčerpaní odvážlivci sa o to pokúsili!

Štadión Old TraffordŠtadión Old Trafford Zdroj: manutd.com

LIVERPOOL - Jestvuje podľa vás aspoň aká-taká šanca na prejdenie všetkých 20 štadiónov Premier League behom 24 hodín? Dvaja odvážlivci z Britských ostrovov sa pokúsili o utvorenie rekordu jeden deň pred štartom súťaže.

Udatná dvojica si verila a vyštartovala vo štvrtok 8. augusta o 20:00 britského času spred štadióna v Bournemouthe na juhu Anglicka. Putovali do Southamptonu, Brightonu a potom nasledovala dlhá londýnska zastávka, kde stratili drahocenný čas tour nového moderného stánku Tottenhamu.

Odtiaľ do Norwichu a postupne na sever krajiny až do Newcastlu, smer Manchester a Liverpool. Už v destinácii Martina Dúbravku bolo smelé duo poriadne unavené, jeden z dvojice doslova padal na kolená. 

Poslednými miestami boli Manchester a napokon Liverpool, kde sa hral duel domáceho LFC proti Norwichu. Totálne vyčerpaná dvojica sa musela počas cesty vysporiadať s premávkou, zápchou, ktorá im brala kopec luxusného času. Nemali ho totiž na rozdávanie. Ako zvládli túto výzvu, si pozrite v dvoch krátkych videách z dielne ESPN UK. 

Viac o téme: Premier League Stamford Bridge Old Trafford Anfield Emirates Stadium
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: manutd.com; VIDEO: YouTube/ESPN UK
  • Zdroj: Športky - Ondrej Herceg

Súvisiace články