Slovan neprehrá, zhodujú sa odborníci!

Zdroj: Niké

Slovenský klubový futbal má v pohárovej Európe už iba jedného zástupcu. Bratislavský Slovan klope na brány skupinovej fázy Európskej ligy. Pravda, čaká ho posledná, no doposiaľ najťažšia skúška. Zvládne ju? Slováci mu v úvodnej konfrontácii až tak neveria. Odborníci sa ale zhodujú, že belasí v domácom prostredí neprehrajú. A čo vy?

Slovan neprehrá, zhodujú sa Zdroj: Niké

PAOK vyhral ligu bez prehry!

Súper Slovana Bratislava je 3-násobným gréckym šampiónom. Vlani uspel s 5-bodovým náskokom pred druhým Olympiakosom. Zaujímavosťou ale je, že v 30 kolách ani raz neprehral. Ako grécky majster mal právo účasti v 3. predkole Ligy majstrov. Do cesty sa mu ale postavil silný Ajax. PAOK sa však svojho súpera nezľakol. Práve naopak, jeho výkony vzbudzovali pozornosť, na postup do ďalšej fázy to napokon po zhode nešťastných okolností nestačilo.

Slováci predvídajú výhru hostí

Výkony gréckeho tímu si pozorne všímajú Slováci a i preto ho v konfrontácii so Slovanom favorizujú nielen na postup, ale už aj v úvodnom súboji. Až 79 percent predpokladá víťazstvo PAOK, 13 percent verí belasým a zvyšných 8 percent predvída remízový rezultát.

Kitka očakáva remízu

Remízu očakávajú aj dvaja nami oslovení odborníci. „Slovan je v novej pozícii. V predchádzajúcich predkolách bol favoritom, no teraz je ním určite grécky majster. Práve preto by belasí mohli hrať uvoľnenejšie, prakticky nemajú čo stratiť. Kvalitu tím Jána Kozáka ml. má, v lige podáva dobré výkony, preto by sa mu mohlo podariť uhrať solídny výsledok. Ideálnym scenárom je udržať si čisté konto, no PAOK aj proti Ajaxu ukázal, že v ofenzíve má veľkú silu. Myslím si, že úvodný zápas play-off by sa mohol skončiť remízou,“ podelil sa o svoje pocity Boris Kitka, ktorého doplnil známy futbalový novinár Vladimír Pančík. „V prospech Slovana hovorí viacero faktorov. Sú rozohraní, kým PAOK má za sebou len dva neúspešné zápasy s Ajaxom. Pod Jánom Kozákom ml. sa mužstvo stabilizovalo a v domácej súťaži inkasovalo iba raz. Nezabúdajme na obdivuhodnú formu brankára Greifa. Jeden gól podľa mňa Slovan dostane, ale aj dá a v Bratislave sa súperi rozídu remízou 1:1.“

Tipujte v Niké

Ak zdieľate rovnaký názor, alebo si myslíte niečo iné, zarobte na svojej predvídavosti v Niké. Bookmakeri pre vás pripravili bohatú porciu stávok. Vybrať si môžete z klasických možnosti ako na víťaza zápasu, počet gólov či strelcov gólov. No k dispozícii máte aj celý rad špeciálnych možnosti. Streli Šporar gól z penalty? Dá gól striedajúci hráč? Dostane Abena žltú kartu? Fandite dobrému futbalu s podaným tiketom. Navyše, ak ešte nie ste hráčom v Niké, zaregistrujte sa práve teraz. Lebo Niké každého nového hráča odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus šitý na vašu mieru. Niektorý zo vstupných bonusov v hodnote 50 eur, 300 eur alebo 1000 eur, alebo špeciálny 40 eur vo voľných tiketoch!

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava PAOK Solún
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Niké
  • Zdroj: PR článok