VIDEO Bratislavu zaplavili fanúšikovia gréckeho PAOKu: Problémy na štadióne

Fanúšikovia PAOK Solún v BratislavaFanúšikovia PAOK Solún v Bratislava Zdroj: Facebook - Zomri

BRATISLAVA - Policajti sú v plnej pohotovosti pred štvrtkovým zápasom Európskej ligy UEFA medzi ŠK Slovan Bratislava a PAOK Solún (Grécko) na bratislavskom Tehelnom poli. Fanúšikovia hostí museli byť počas presunu na štadión pod prísnym dohľadom.

Bratislavu pri tejto príležitosti čakali aj čiastočné dopravné obmedzenia. Týkali sa predovšetkým okolia štadióna, a to Bajkalskej, Trnavskej a Vajnorskej ulice od 17:00, ale aj na trase presunu gréckych fanúšikov z centra mesta cez Krížnu ulicu. Polícia musela zatiaľ riešiť niekoľko menších incidentov, pričom Gréci začali robiť problémy už pred zápasom na štadióne.

Polícia divákom pripomína, že na štadión je zakázané nosiť pyrotechniku, strelné a chladné zbrane či používať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov. Nemôžu prísť pod vplyvom alkoholu alebo drog. Návštevníci sú povinní dodržiavať pokyny organizátora a usporiadateľskej služby. V prípade potreby je polícia pripravená zasiahnuť. Situáciu v bezprostrednej blízkosti štadióna a jeho širšom okolí budú hliadky pred, počas a po ukončení zápasu monitorovať.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava PAOK Solún
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook - Zomri; VIDEO: Facebook
  • Zdroj: športky, SITA

Súvisiace články