Skvelý úspech hokejových mladíkov: Zotreli domáce Maďarsko a obhájili triumf na Turnaji olympijských nádejí

Slovenská osemnástkaSlovenská osemnástka

BUDAPEŠŤ - Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov obhájila v Budapešti minuloročné prvenstvo na Turnaji olympijských nádejí. Rozhodlo o tom sobotňajšie víťazstvo nad domácou reprezentáciou 9:3.

Na prvé dva góly slovenského výberu ešte stihli maďarskí hokejisti do prvej prestávky odpovedať zrovnaním skóre, v druhej tretine však tromi gólmi položili Slováci základ základ svojho víťazstva, ktoré navýšili v poslednej desaťminútovke.

Príď zažiť najväčší trailový festival Karpaty Run v Bratislave.

Slovenskí mladíci tak zavŕšili turnaj tretím víťazstvom, po tom, čo vo štvrtok pokorili Taliansko 5:0 a v piatok uspeli aj v súboji s reprezentantmi Poľska (3:1).

Slovensko “18“ – Maďarsko “18“ 9:3 (2:2, 3:0, 4:1)

Viac o téme: Slovensko Maďarsko Turnaj olympijských nádejí