Trpezlivosť ruže prináša: VIDEO Real bojoval až do konca, produktívny Rusnák opäť úradoval

Real Salt Lake vydrel výhru v závereReal Salt Lake vydrel výhru v závere Zdroj: SITA/AP/Rick Bowmer

SALT LAKE - Futbalisti Realu Salt Lake zvíťazili v noci na nedeľu v zápase zámorskej Major League Soccer nad Coloradom Rapids 2:0. Domáci strhli výhru na svoju stranu až v nadstavenom čase.

K triumfu prispel aj slovenský reprezentant Albert Rusnák, ktorý prihral Jeffersonovi Savarinovi na druhý gól Realu v deviatej minúte nadstaveného času. Víťazný gól domácich strelil tri minúty predtým striedajúci Joao Plata z pokutového kopu. Rusnák odohral celý zápas. Hostia po vylúčení Keia Kamaru v 89. minúte dohrávali duel s desiatimi hráčmi. Real Salt Lake figuruje v tabuľke Západnej konferencie na druhom mieste, Colorado je jedenáste.

Viac o téme: Albert Rusnák MLS Colorado Rapids Real Salt Lake