VIDEO Úchvatná ľavačka z tretej anglickej ligy: Dámy a páni, ďalší kandidát na gól sezóny!

Marcus Maddison Marcus Maddison Zdroj: Twitter/Peterborough United

MILTON KEYNES - V sobotu sa okrem najvyšších elitných súťaží v Európe, pochopiteľne, hrali aj nižšie ligy a môžeme smelo povedať, že minimálne jeden zápas priniesol grandiózny moment. V dueli anglickej tretej ligy medzi Milton Keynes a Peterborough sa síce zrodil jednoznačný výsledok (0:4), a teda divákom chýbala dráma. Už do polčasu prehrávalo domáce mužstvo 0:3 a bolo prakticky po zápase.

Kanonádu hostí odštartoval v 21. minúte Marcus Maddison, 25-ročný anglický útočník. Pred pokutovým územím si vypýtal loptu, spoluhráč mu ju doručil a Maddison neváhal. Z 25 až 30 metrov poslal domácemu lapačovi Leemu Nichollsovi pozdrav, na ktorý nedokázal reagovať. Maddisonovi navyše pomohla tyč, tá zahrala s ním a od nej sa lopta odrazila za bránkovú čiaru.

Viac o téme: Peterborough United Marcus Maddison MK Dons
  • Zdroj: Športky - Ondrej Herceg