VIDEO Prsníkom rozvášnila Tehelné pole: Polícia zverejnila meno 19-ročnej exhibicionistky!

Polonahá ženská mala zo svojho činu radosť
Polonahá ženská mala zo svojho činu radosť

BRATISLAVA - Za pár sekúnd slávy poriadne problémy! Mladé dievča, ktoré vyvolalo vášne v zápase medzi ŠK Slovan Bratislava a PAOK Solún, si vybehnutím na hraciu plochu narobilo nemalé problémy. Polícia totiž voči 19-ročnej Samanthe vzniesla obvinenie z prečinu výtržníctva.

19-ročná Samantha si asi neuvedomovala, aké následky môže mať za čin, ktorý spáchala. V prvom play off zápase o postup do skupinovej fázy Európskej ligy medzi ŠK Slovanom Bratislava a gréckym klubom PAOK Solún sa rozhodla vybehnúť na hraciu plochu. V plnom behu si vyzliekla tričko, no z podprsenky jej nedopatrením vykukol aj prsník, čo rozvášnilo celý štadión. Po chvíľke slávy však prišli opletačky s políciou. Tá detaily zverejnila aj na sociálnej sieti.


"Policajti tretieho Bratislavského okresu vzniesli obvinenie mladej žene, kvôli ktorej musel byť prerušený minulotýždňový zápas medzi mužstvami Slovan Bratislava a PAOK Solún. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vzniesol obvinenie 19-ročnej Samanthe z Bratislavy z prečinu výtržníctva. Obvinená v 75. minúte zápasu preliezla plot tribúny, vyzliekla si tričko, v spodnej bielizni vbehla na hraciu plochu a prebehla cez väčšiu časť hracej plochy. V dôsledku tohto konania bol zápas prerušený až do momentu, pokiaľ ženu nevyviedol člen usporiadateľskej služby a odovzdal ju príslušníkom Policajného zboru. Žena bola obmedzená na osobnej slobode a po vykonaní potrebných úkonov umiestnená v cele policajného zaistenia. Po vznesení obvinenia bola žena predvedená pred sudcu okresného súdu, ktorý v danej veci rozhodoval," píše sa v príspevku Polície SR.


Tagy: polícia ŠK Slovan Bratislava PAOK Solún

Zdroj:
športky
Foto:
YouTube; Video: YouTube

DISKUSIA