Wolverhampton varuje vlastných fanúšikov: Slovan bude mať v Európskej lige uzavretý štadión!

Fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava počas zápasu s PAOK Solún
Fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava počas zápasu s PAOK Solún

BRATISLAVA - Plné štadióny, výborná divácka kulisa a atraktívni súperi. Na to všetko sa môžu tešiť futbalisti Slovana Bratislava počas nadchádzajúcej pohárovej jesene. Reálne však hrozí, že až dva z troch domácich zápasov odohrá Slovan bez fanúšikov.

Na situáciu upozornil anglický klub Wolverhampton Wanderers, ktorý bol spoločne s tureckým Besiktasom Istanbul a portugalským Sportingom Braga vylosovaný do skupiny so Slovanom. "Na Slovan sú uvalené sankcie od UEFA, ktoré zahŕňajú dva zápasy za zatvorenými dverami. To ovplyvňuje aj našich fanúšikov, ktorých týmto vyzývame, aby si zatiaľ nekupovali ubytovanie a cestu, kým sa nerozhodne o odvolaní," varuje Wolverhampton prostredníctvom svojich sociálnych sieti. 

 

 

K celej situácii sa na svojom Facebooku vyjadril aj Slovan. znie stanovisko. "Informácia, ktorú zverejnil anglický klub, sa nezakladá na pravdivom základe. Klub medializovanú situáciu intenzívne rieši, a včas sa k nej vyjadrí. Prosíme ale fanúšikov, aby nebrali do úvahy informáciu publikovanú na facebooku anglického klubu," 


Tagy: UEFA Wolverhampton Wanderers ŠK Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky, SITA
Foto:
SITA/Branislav Bíbel

DISKUSIA