VIDEO Manchester sa potáca v kríze: Trápenie pokračuje, nepomohla ani početná výhoda!

Manchester nezvíťazil ani na pôde Southamptonu Manchester nezvíťazil ani na pôde Southamptonu Zdroj: SITA/AP/Mark Kerton

SOUTHAMPTON - Futbalisti Manchestru United nebodovali naplno v Premier League už v treťom zápase za sebou. Po úvodnom triumfe nad Chelsea (4:0) remizovali s Wolvesom (1:1), prehrali s Crystal Palace (1:2) a v sobotňajšom stretnutí 4. kola opäť získali len bod, keď na pôde oslabeného Southamptonu uhrali výsledok 1:1.

Hostia sa ujali vedenia už v 10. minúte zásluhou mladíka Daniela Jamesa a aj v ďalšom priebehu mali navrch, no nedokázali premeniť svoje šance. Southampton nevystrelil na bránku v úvodnom polčase ani raz, no v 58. minúte nacentroval Kevin Danso loptu do šestnástky a Jannik Vestergaard hlavou vyrovnal.

United hrali od 73. minúty proti desiatim, keďže Danso videl druhú žltú a automaticky červenú kartu, ale početnú výhodu nevyužili. Po štyroch dueloch tak majú na konte len päť bodov, Southampton má o jeden menej.

Southampton - Manchester United 1:1 (0:1)
Góly: 58. Vestergaard - 10. James, ČK: 73. Danso (South.)

Viac o téme: Manchester United Southampton FC