VIDEO Pozor, stupeň chytľavosti level 1000: Futbalový chorál, ktorý nevytesníte z hlavy!

Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang

LONDÝN - Vynaliezavosť a kreativita futbalových fanúšikov pri choráloch niekedy priam nemá obdobu. Ich mozgy dokážu vytvoriť neuveriteľné slovné hračky, zvraty a kombinácie, ktoré najskôr každého šokujú a následne sa po niekoľkých vypočutiach dostanú do hlavy a len ťažko miznú. Vráťme sa späť v čase do 31. januára 2018, keď Pierre-Emerick Aubameyang prestúpil z Dortmundu do Arsenalu.

Fanúšik londýnskeho veľkoklubu mu ihneď po príchode venoval nový chorál, pri vytváraní sa inšpiroval fantastickou a notoricky známou pesničkou "Total Eclipse of the Heart" od speváčky Bonnie Tyler. 68-ročná britská speváčka ju pustila do sveta v roku 1983 a dosiahla s ňou náramný úspech. Dokonca taký, že postúpil až do futbalových kruhov. 

Fanúšik sa v chorále odvoláva na to, že je "unavený z večného umiestnenia na štvrtom mieste a čakania na to, kým Alex Iwobi skóruje" a ďalej pokračuje: "Otoč sa, Aubameyang, pretože ťa potrebujem a Wenger ťa potrebuje viac než kedykoľvek predtým." 

Najlepšie bude, ak si celý chorál vypočujete v jeho minútovom znení. Dá sa povedať, že Aubameyang zatiaľ splnil vysoké očakávania a v Anglicku sa naplno presadil. Góly strieľa takmer ako na požiadanie a s Alexandrom Lacazettom tvorí údernú dvojicu útočníkov. Verte, že už po jednom prehratí sa vám môže fanúšikovský chorál o Aubameyangovi dostať do hlavy. 

 

 


Tagy: Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP/Yui Mok; Video: Twitter/ODDSBible

DISKUSIA