Zlaté Moravce v Slovnaft Cupe deklasovali domáceho outsidera, Trebišov s hladkým víťazstvom

Gólové oslavy futbalistov FC ViOn Zlaté MoravceGólové oslavy futbalistov FC ViOn Zlaté Moravce Zdroj: TASR - Henrich Mišovič

BRATISLAVA - Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble suverénnym spôsobom postúpili do 4. kola národnej pohárovej súťaže. Zverenci trénera Karola Praženicu s prehľadom potvrdili úlohu favorita v stredajšom súboji 3. kola Slovnaft Cupu na pôde ŠK Vegum Dolné Vestenice, kde vyhrali 6:0 (2:0).

Góly fortunaligistu dosiahli Dávid Richtárech, Jakub Brašeň, Senad Jarovič, Gustavo Henrique Cabral De Souza a dvakrát sa presadil striedajúci Silvio Rodrigues Pereira Júnior. Zlatomoravčania boli jedinými účastníkmi najvyššej súťaže, ktorí sa predstavili v stredajšom programe.

V druhom dnešnom súboji Slavoj Trebišov rozdielom triedy vyhral na ihrisku ŠK Prameň Kováčová.

Príď zažiť najväčší trailový festival Karpaty Run v Bratislave.

ŠK Vegum Dolné Vestenice - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 0:6 (0:2)
Góly: 64. a 79. Rodrigues Pereira Júnior, 19. Richtárech, 42. Brašeň, 55. Jarovič, 68. Cabral De Souza, 1050 divákov

ŠK Prameň Kováčová - Slavoj Trebišov 0:3 (0:1)

Viac o téme: Slovnaft Cup FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble ŠK Vegum Dolné Vestenice
  • Zdroj: SITA, TASR, športky