VIDEO Zlatan nemá čas na nezmyselné otázky: Pán novinár, nabudúce si dvakrát premyslite!

Zlatan Ibrahimovič
Zlatan Ibrahimovič

LOS ANGELES - V momente, keď vyslovíte meno Zlatan Ibrahimovič, v mysli sa vybaví vysoký muž so svojskými pohľadmi, aroganciou a prehnaným sebavedomím. Milovaný i nenávidený švédsky útočník valcuje v drese LA Galaxy a "viditeľný" je nielen na hracej ploche.

37-ročný hráč sa po prehre 3:4 proti Seattle Sounders podpisoval jednému z fanúšikov, no vtom dorazil na miesto reportér a položil mu otázku, ktorá vôbec nesúvisela so samotným Zlatanom. Zlatan, môžem sa ťa niečo opýtať? Volali mi z Argentíny, z Bocy Juniors. De Rossi teraz..." začal reportér. 

Švédsky "kráľ" neváhal ani sekundu a po tom, ako si vypočul novinára, tak kontroval. "Chceš fotku alebo nie?" Svojou okamžitou odpoveďou jasne naznačil, že nemá záujem odpovedať na otázky, ktoré absolútne žiadnym spôsobom nie sú spojené s jeho osobou. Zlatan jednoducho nemal záujem odpovedať na otázku tohto typu a podľa toho zareagoval. 

Zlatan, ako vždy, rozdelil obecenstvo na dve skupiny. Jedna poukázala na ľudí, ktorí si nedokážu uvedomiť, pod akým tlakom a neustálym otravovaním pôsobia najväčšie hviezdy. Preto Zlatan nemal najmenší dôvod venovať reportérovi ani sekundu svojho času. Protipól označil toto správanie za arogantné a neúctivé, vôbec nie smiešne. Nechápu tiež, prečo sa Ibrahimovičovi venuje toľká pozornosť, keď si ju podľa nich nezaslúži. 

 

 


Tagy: Zlatan Ibrahimovič Los Angeles Galaxy

Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP/Marcio Jose Sanchez; Twitter/TyC Sports

DISKUSIA