Slovan uzavrel súpisku pre Európsku ligu: 23 mužov, ktorí zabojujú za belasé farby!

Na snímke radosť hráčov Slovana po strelení gólu na pôde PAOKu Solún
Na snímke radosť hráčov Slovana po strelení gólu na pôde PAOKu Solún

BRATISLAVA - V kádri futbalistov ŠK Slovan Bratislava na skupinovú časť Európskej ligy 2019/2020 figuruje dovedna 23 hráčov. Tento menoslov schválila aj Európska futbalová únia (UEFA). Ako uvádza oficiálny web strešného orgánu futbalu na "starom kontinente", Slovan počíta pre duely K-skupiny s tromi brankármi a 20 hráčmi do poľa.

Na zozname je aj niekoľko jednotlivcov z B-mužstva - tretí brankár Martin Trnovský, obranca Samuel Kozlovský a stredopoliar Denis Potoma. Mimo aktuálnej súpisky sa podľa stránky UEFA.com ocitol holandský pravý obranca Mitch Apau a čiernohorský útočník Boris Cmiljanič, ktorý odišiel na hosťovanie do rakúskeho tímu Admira Wacker Mödling.

Bratislavské mužstvo pod vedením Jána Kozáka ml. sa v skupinovej fáze európskeho pohára číslo dva stretne s tureckým Besiktasom Istanbul, portugalským Sportingom Braga a anglickým Wolverhamptonom Wanderers.

Súpiska ŠK Slovan Bratislava pre zápasy hlavnej časti Európskej ligy 2019/2020:
Brankári: Dominik Greif, Michal Šulla, Martin Trnovský

Obrancovia: Myenty Abena, Jurij Medveděv, Arťom Suchockij, Samuel Kozlovský, Vasil Božikov, Kenan Bajrič, Vernon De Marco Morlacchi,

Stredopoliari: Joeri de Kamps, Mohammed Rharsalla Khadfi "Moha", Marin Ljubičič, Ibrahim Rabiu, Denis Potoma, Erik Daniel, Nono, Dávid Holman

Útočníci: Andraž Šporar, Dejan Dražič, Dávid Strelec, Rafael Ratao, Aleksandar Čavrič


Tagy: ŠK Slovan Bratislava

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR - Pavel Neubauer

DISKUSIA