FOTO Fanúšik (15) Ronalda ťahákom internetu: Zasmial by sa aj CR7, bezradná učiteľka v koncoch!

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

BRATISLAVA - Milióny futbalových fanúšikov si neprestajne kladú otázku, kto je najlepším hráčom všetkých dôb. Lionel Messi? Cristiano Ronaldo? Pelé? Diego Maradona? K zhode nikdy nemôže prísť, pretože každý má na vec svoj názor. 15-ročný chlapec Ahmed Nabil však takúto dilemu nemá. Jemu je úplne jasné, kto je najlepším v dejinách.

Tínedžer podstupoval v škole test z francúzskeho jazyka a v jednej z úloh musel napísať francúzsky názov zobrazeného zvieraťa. Priestor na vyplnenie nezostal prázdny, takže Ahmed dané poslanie splnil, i keď nie tak celkom. Aspoň nie podľa učiteľky, ktorá jeho zámer ani trochu nepochopila. Holt, smola. 

Spomedzi ostatných nakreslených zvierat sa na písomke objavila aj koza, vo francúzštine "une chèvre". Mladému chalanovi ale toto slovíčko na um neprišlo. Alebo chcel pobaviť, ktovie. V každom prípade, miesto franczúskeho "une chèvre" napísal slovo "RONALDO". Pravdepodobne túžite vedieť, čo bolo dôvodom. 

Anglická verzia slova koza je GOAT, čo je aj skratka, ktorá sa bežne používa na označenie najlepšieho hráča v dejinách rôznych odvetví (najlepší hráč všetkých čias alebo Greatest Of All Times).

Učiteľka napriek tomu nechcela pripustiť, že žiak má pravdu. Vtip jednoducho nepochopila a študent neprešiel testom. Tešiť ho môže aspoň, že na sociálnej sieti si okamžite získal popularitu, behom 24 hodín mu lajklo fotku viac ako 16 000 užívateľov. "Neurobil som francúzsky test, ale to je totálne neférové," hromžil v statuse mladý fanúšik Cristiana Ronalda. 

 

 


Tagy: Cristiano Ronaldo Ahmed Nabil

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP//Martin Meissner; Twitter/icecoldvictor

DISKUSIA