Rozbieha sa nová prestupová sága Škriniara? Slovenský klenot na radare Pepa Guardiolu!

Milan Škriniar
Milan Škriniar

MANCHESTER/MILÁNO – Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar momentálne zarezáva v národnom tíme, keďže zverenci Pavla Hapala už zajtra vybehnú na horúcu pôdu v Budapešti, no líder obrany hviezdneho celku Inter Miláno je neustále v centre pozornosti. Svedčia o tom neutíchajúce špekulácie o prestupe rodáka zo Žiaru nad Hronom.

Jeden z najlepších slovenských futbalistov je na radare prakticky celej palety európskych gigantov. Krušné leto je za nami, ponuka striedala ponuku, no mladý pilier slovenskej defenzívy sa rozhodol zostať na Apeninskom polostrove.

Jedným z najvýraznejších záujemcov o služby dvadsaťštyriročného futbalistu bol anglický gigant a obhajca majstrovskej trofeje Manchester City. Tím okolo španielskeho mága Pepa Guardiolu má síce fantastické kvality, no skladačka v podobe Milana Škriniara by sa celkom určite hodila. O to viac, ked sa jeden z najdôležitejších lídrov obrany, Francúz Aymeric Laporte, borí s nepríjemným zranením kolena, ktoré si dokaličil v 4. kole anglickej Premier League proti Brigthonu.

Práve Milan Škriniar by mohol predstavovať zaujímavú alternatívu v plánoch manchesterského veľkoklubu. Prestupové okno je už uzavreté, no podľa Calciomercato je to osobnosť Interu Miláno, kto má reálnu šancu posilniť hviezdami nabitý celok. Či sa tak stane, alebo nie, nám však ukáže až vzdialená budúcnosť.


Tagy: Manchester City Inter Miláno Milan Škriniar Aymeric Laporte

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/ps
Foto:
Profimedia

DISKUSIA