VIDEO Futbalový dom, aký ste stopercentne nezažili: Fanatizmus posunutý na novú úroveň!

Jordan Henderson a Mohamed Salah oslavujú gól LFC
Jordan Henderson a Mohamed Salah oslavujú gól LFC

LIVERPOOL - Futbalová planéta eviduje vo svojom zozname miliardy fanúšikov. Najpopulárnejšia hra na Zemi stiera akékoľvek hranice, futbalovým jazykom sa dohovoríte všade, nezáleží na tom, z akej krajiny pochádzate. Gól je predsa všade gólom, rohový kop rohom, a tak by sme mohli pokračovať donekonečna.

V Liverpoole sa objavil fanúšik, ktorý posúva fanatický prístup do úplne nových, doteraz nevídaných výšin. Niekde je celkom bežné, že priaznivci si vyzdobia izbu nejakým dresom, šálom, plagátom či logom svojho milovaného klubu. Tento jedinec z Liverpoolu má však dom v takom stave, že v ňom priam nenájdete jediné miesto, ktoré by nemalo na sebe tematiku miestneho LFC. 

Červené steny, nápisy typu "Toto je Anfield" či "Poďme sa rozprávať o šiestich tituloch v Lige majstrov". Azda najverenejší liverpoolsky fanúšik na svete si vyzdobil aj toaletu. Vedľa umývadla sa mu týči zarámovaný barcelonský dres Luisa Suáreza a nad záchod si umiestnil umelú "ušatú trofej" s číslom šesť. 

Užívatelia na Twittri sa pýtajú, kto môže bývať v takomto dome. Označili ho za nedospelého a stále slobodného muža, ktorý by sa mal spamätať. Tvrdia, že je v poriadku mať vyzdobenú jednu izbu alebo schodisko, no vyčačkať si takto celý dom je vraj šialené. 

 

 


Tagy: Liverpool FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP - Rui Vieira; Video: Twitter/AnfieldUrchin

DISKUSIA