Významný deň pre slovenský hokej: Rozlúčkový zápas Arne Krotáka

Arne Kroták
Arne Kroták

POPRAD - 13. septembra 2019 sa s aktívnou hokejovou kariérou rozlúči slovenská hokejová legenda Arne Kroták. Ako bude celá akcia prebiehať?

Číslo 13 sprevádzalo tohto hokejového rekordmana celú kariéru. Aj preto sa rozlúčka Arne Krotáka uskutoční na Zimnom štadióne mesta Poprad práve 13. septembra. Predchádzať jej bude bohatý sprievodný program, moderovaný Marcelom Forgáčom, ktorý odštartuje od 14:00 hod. v exteriéri štadióna. Návštevníci slávnostného zápasu sa môžu tešiť na množstvo lákadiel, autogramiádu a stánky rôzneho zamerania či pódium, na ktorom sa uskutočnia koncerty hudobných kapiel. Pre každého bude pripravený aj pamätný darček a automatické zaradenie do zlosovania o hodnotné ceny v tombole. V zápase, ktorý sa začne o 16:00 hod., sa predstaví množstvo známych mien, ktoré dlhé roky bavili slovenských hokejových divákov. Samotný duel bude trvať dvadsať minút, nasledovať budú individuálne súťaže jednotlivých aktérov.

Pravdepodobne najväčší aplauz sa arénou rozozneje pred zápasom prvého kola Tipsport ligy ročníka 2019/2020, ktorý sa začne v ten istý deň o 18:00 hod. Práve v tomto čase totiž vykorčuľuje Arne poslednýkrát na súťažný hokejový ľad a bude dekorovaný.

Vytupenky na podujatie si môžete zakúpiť cez Predpredaj.sk. Permanentky HK Poprad platia aj na rozlúčkový zápas.

Účasť na zápase prisľúbili:
Miroslav Škovira, Slavomír Pavličko, Radoslav Suchý, Miroslav Šimonovič, Jiří Bicek, Ladislav Nagy, Lukáš Bambúch, Jozef Stümpel, Jaroslav Kasík, Jaroslav Kmiť, Richard Rapáč, Peter Junas, Martin Frank, Jaroslav Jabrocký, Juraj Kledrowetz, Peter Klouda, Ľubomír Vaic, Stanislav Kožuch, Martin Klempa, Michal Segľa, Martin Segľa, Pavol Segľa, Igor Rataj, Ivan Saloň, Juraj Faith, Peter Gápa, Peter Hrehorčák a Roman Gavalier.


Tagy: HK Poprad Arne Kroták

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Oliver Ondráš

DISKUSIA