VIDEO Sladký triumf treba patrične osláviť: Oduševnená a nefalšovaná radosť zo šatne sokolov

Na snímke radosť slovenských futbalistov po víťazstve
Na snímke radosť slovenských futbalistov po víťazstve

BUDAPEŠŤ - Ideálny spôsob, ako napraviť domáci debakel od vicemajstrov sveta! Slovensko sa v pondelok pred 23:00 hod. večer mohlo usmievať vo všetkých častiach našej krásnej krajiny vďaka víťazstvu futbalovej reprezentácie na žeravej maďarskej pôde v nežičlivom prostredí. Hrdinovia spod Tatier sa vďaka triumfu dostali na druhú priečku tabuľky skupiny E. Na prvom mieste sa usadili Chorváti, ktorí síce nečakane stratili dva body v Azerbajdžane (1:1), no stačilo im to na najvyššiu priečku v tabuľke.

Práve záverečný hvizd rozburácal nielen slovenský fanúšikovský sektor, teda iba hrdú slovenskú časť, ale aj reprezentačnú lavičku na čele s koučom Hapalom. Ohromnú radosť z veľmi dôležitého triumfu mali aj navyšší predstavitelia slovenského futbalu.

Momentálne by tak z "éčka" postupovala slovanská dvojica mužstiev - chorvátski Vatreni a slovenskí sokoli. Tomu by sa zrejme nebránil ani jeden zo spomenutých národov. Výhra nášho tímu nenechala chladnou ani šatňu, ktorá po zápase náramne oslavovala. Na rad prišiel tradičný chorál "Umama" v podaní Juraja Kucku. Zdatne mu sekundoval vedľa stojaci Marek Hamšík a spolu s ním aj zvyšok šatne. 


Tagy: Slovensko

Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
TASR - Martin Baumann; Video: Facebook/SFZ

DISKUSIA