Za skvelé výkony ho chcú odmeniť: Dúbravku čaká v Newcastli vylepšený kontrakt

Martin DúbravkaMartin Dúbravka Zdroj: SITA/Owen Humphreys/PA via AP

LONDÝN - Slovenský reprezentant Martin Dúbravka ja podľa anglického periodika The Sun blízko podpisu novej zmluvy s jeho aktuálnym zamestnávateľom Newcastlom United.

30-ročný skúsený gólman si urobil v Anglicku veľmi dobré meno a medzi fanúšikmi je rešpektovaným futbalistom. Dúbravka má v Newcastli ešte trojročný kontrakt, ale v klube je jedným z hráčov s najnižším príjmom. Nový manažér Steve Bruce to chce zmeniť a od vedenia žiada, aby slovenského reprezentačného brankára odmenilo novým vylepšeným kontraktom.
 
"Vedieme rozhovory a sme blízko, takže dúfam, že sa nám to podarí vyriešiť, čo najskôr. Som tu šťastný, takže budem rád, ak tu budem môcť zostať ešte dlhšie. Odkedy som sem prišiel, ľudia sa ku mne správali veľmi dobre. Môžem povedať, že sa tu cítim ako doma. Som rád, že si ľudia myslia, že tu môžem zostať dlhodobo, je to pre mňa obrovská česť," uviedol samotný Dúbravka.
 
Slovenský gólman prišiel do Newcastlu v januári 2018 zo Sparty Praha a od začiatku dokazoval svoje ohromné kvality, vďaka ktorým sa stal jedným z kľúčových hráčov Newcastlu.
Viac o téme: Newcastle United Martin Dúbravka
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Owen Humphreys/PA via AP
  • Zdroj: športky

Súvisiace články