Turecké médiá ich škvaria zaživa: Ako zlý vtip! Karius pokračuje v ničení Besiktasu

Obrovská chyba Lorisa Kariusa pri zrážke s vlastným spoluhráčom Rebochom priniesla gól ŠporaraObrovská chyba Lorisa Kariusa pri zrážke s vlastným spoluhráčom Rebochom priniesla gól Šporara Zdroj: SITA/Branislav Bíbel

ISTANBUL - Ohlasy tureckých médií na štvrtkové víťazstvo futbalistov ŠK Slovan Bratislava v 1. kole K-skupiny Európskej ligy nad Besiktasom Istanbul 4:2:

bjk.com.tr: "Besiktas sa vracia zo Slovenska s prázdnymi rukami..."

fanatik.com.tr: "Defenzíva Besiktasu sa rozpadla. Klub odštartoval zle najvyššiu domácu súťaž a prvé vystúpenie v Európskej lige sa takisto skončilo veľkým sklamaním."

fotomac.com.tr: "Karius pokračuje v ničení Besiktasu! Náš zástupca v Európskej lige sa predstavil na pôde Slovana Bratislava a chyby brankára opäť zohrali úlohu."

sabah.com.tr: "Ako vtip! Besiktas odštartoval túto sezónu zle a prvý zápas v Európskej lige sa skončil tragikomickou prehrou. Prvé dva inkasované góly vyplynuli z individuálnych chýb Lorisa Kariusa a Victora Ruiza."

hurriyet.com.tr: "Najvyššia domáca súťaž sa pre Besiktas začala zle a aj Európska liga je zatiaľ veľké sklamanie. Okrem výsledkov sa nedajú oceniť ani výkony, zlyháva defenzíva, ktorá inkasovala jedenásť gólov v piatich zápasoch."

Viac o téme: Slovan Bratislava Besiktas Istanbul Loris Karius
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Branislav Bíbel
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články