VIDEO Derby snov korisťou Škriniarovej družiny, trápiaci sa Juventus spasila až značka CR7

Romelu LukakuRomelu Lukaku Zdroj: SITA/AP/Luca Bruno

TURÍN - Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v sobotňajšom mestskom derby v rámci 4. kola talianskej Serie A nad AC 2:0. Po bezgólovom prvom polčase rozhodli o výsledku Marcelo Brozovič a Romelu Lukaku, slovenský stopér Milan Škriniar odohral za Inter celý duel.

Brescia v zostave so slovenským futbalistom Nikolasom Špalekom zvíťazila v sobotnom stretnutí 4. kola talianskej Serie A na ihrisku Udinese 1:0. O jediný presný zásah sa postaral v 57. minúte tečovanou strelou Brazílčan Romulo. Špalek hral do 76. minúty.

Majstrovský Juventus Turín zdolal doma nováčika Hellas Verona 2:1. Víťazný gól dosiahol krátko po zmene strán Cristiano Ronaldo z jedenástky. Na zápasovej súpiske hostí chýbal slovenský reprezentant do 21 rokov Ľubomír Tupta.

Udinese Calcio - Brescia Calcio 0:1 (0:0)
Gól: 57. Romulo