VIDEO absolútnej hanby v českom futbale: Podnapitý rozhodca nedokázal stáť na vlastných nohách!

Rozhodca v podnapitom stave
Rozhodca v podnapitom stave

PRAHA - Český futbal zažil počas uplynulého víkendu veľkú hanbu. Postaral sa o ňu asistent hlavného rozhodcu Milan Šefara, ktorý viedol dorastenecký zápas medzi Union Beroun a Slaným v podnapitom stave.

Šefara na spomínanom stretnutí dorasteneckej ligy nedokázal poriadne stáť na vlastných nohách, takže v takom stave by len veľmi ťažko mohol posudzovať nejaké ofsajdy.
 
Jeho kolega hlavný rozhodca Špidra v samotnom zápise uviedol: "V 80. minúte som zistil, že sa mi v priestore ihriska nachádzajú dvaja riadne označení organizátori, ktorí boli v blízkosti postranného rozhodcu AR2. V prerušenej časti hry som dobehol na inkriminované miesto. Usporiadatelia mi povedali, že AR2 upadol na zem, ale tento pád som nezaregistroval." 
 

Hlavný arbiter Špidra dodal, že Šefara mal posudzovať aj zápas mladšieho dorastu, ale z pochopiteľných dôvodov do neho nenastúpil. "Šefara Milan do zápasu mladšieho dorastu nenastúpil z dôvodu jeho podnapitého stavu. Jeho neprispôsobivý stav bol evidentný, takže sme sa ho rozhodli vymeniť."

 


Tagy: Český lev - Union Beroun SK Slaný

Zdroj:
športky
Foto:
streamable.com; Video: streamable.com

DISKUSIA