VIDEO Austrálsky rebel sa opäť predviedol: Namiesto odpovede novinárovi spravil TOTO!

Nick Kyrgios v súboji s Federerom neudržal nervy na uzde
Nick Kyrgios v súboji s Federerom neudržal nervy na uzde

ŽENEVA - Nick Kyrgios je už v tenisovom svete dobre známy svojou horkokrvnou povahou a množstvom výstrelkov na kurte aj mimo neho. Zlý chlapec tenisu sa opäť v zlom svetle predviedol aj na tlačovke po skončení ženevského Laver Cupu, v ktorom jeho tím Sveta prehral s výberom Európy 11:13.

Množstvo zdevastovaných rakiet, odchodené výmeny či početné hádky s rozhodcami. To všetko charakterizuje výbušnú povahu talentovaného Austrálčana, ktorý sa veľmi ľahko nechá aj na základe úplne banálnych vecí rozhodiť a vyviesť z herného rytmu. Kým raz dokáže zdolať elitných hráčov ako Nadal a vyhrať prestížny turnaj, následne na to vypadne hneď v prvom kole s druhotriednym súperom, keď stretnutie len odchodí. Zlý chlapec tenisu si jednoducho robí čo sa mu zachce a kedy sa mu zachce. 

To potvrdil aj na nedávno skončenom Laver Cupe, kde mu opäť nebolo súdené vyhrať. Pri vyrovnanom ale prehratom súboji s Federerom neudržal nervy na uzde, keď si to odniesla jeho raketa, jeho "hviezdna" chvíľa ale prišla až na tlačovke po konci prestížneho podujatia. 

Od novinára dostal adresnú otázku, ale austrálsky rebel namiesto odpovede zobral fľašu s pivom a poradil si s ňou za pár sekúnd. Potom už pokračoval v konverzácii akoby sa nič nestalo. Nuž, dospievanie Kyrgiosa zrejme ešte nejaký ten čas potrvá. 


Tagy: Nick Kyrgios Laver Cup 2019

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Martial Trezzini/Keystone; Video: Youtube

DISKUSIA