VIDEO Atmosféra v podaní Slovanistov: Uctili si aj zosnulého Gotta!

ŠK Slovan Bratislava - Sportingu Braga
ŠK Slovan Bratislava - Sportingu Braga

BRAGA - Futbalisti Slovana Bratislava opäť potešili fanúšikov, keď remizovali vo štvrtkovom stretnutí 2. kola Európskej ligy UEFA 2019/2010 na pôde Sportingu Braga 2:2 a zostali na čele K-skupiny. Kouč belasých Ján Kozák ml. taktiež pochválil prístup hráčov k zápasu, ktorí zo seba vydali všetko a vybojovali v Portugalsku cenný bod.

Do Portugalska vycestovalo aj niekoľko skalných fanúšikov bratislavského klubu. Tí sa už tradične postarali o dobrú atmosféru. Nechýbali ani chorály počas zápasu. Do spevu im bolo hlavne po cennej remíze. V útrobách štadióna skandovali viaceré chorály, ako napríklad aj: "My sme Slovan Bratislava, hej, hej!" 


Slovanisti si uctili aj zosnulú českú legendu Karla Gotta, ktorý v utorok pred polnocou podľahol akútnej leukémii. Na štadióne spievali známu pesníčku "Kávu si osladím."


V tabuľke K-skupiny patrí zverencom Jána Kozáka 1. miesto so ziskom štyroch bodov, rovnako štyri má aj Braga. Wolverhampton ich má na konte tri, Besiktas je bez bodu. V EL sa Slovan najbližšie predstaví 24. októbra v zápase proti anglickému Wolverhamptonu na Tehelnom poli.


Tagy: ŠK Slovan Bratislava Sporting Braga

Zdroj:
športky
Foto:
TASR – Jakub Kotian

DISKUSIA