VIDEO Wrestlingové monštrum rozzúrilo boxerského šampióna: Furyho musela zastaviť ochranka!

Tysona Furyho po výbuchu musela zastaviť ochranka
Tysona Furyho po výbuchu musela zastaviť ochranka

LOS ANGELES - Stále nezdolaný boxerský šampión Tyson Fury sa aj so svojou rodinou zúčastnil v Staples Center v Los Angeles wrestlingovej udalosti WWE SmackDown a nečakaným výbuchom sa postaral o prerušenie podujatia. O jeho vzplanutie sa pričinil Američan Braun Strowman, medzi hviezdami wrestlingu známy aj ako "monštrum medzi mužmi".

Súboj päťčlenných tímov sa odohrával v tradičnom duchu, zápasníci sa v ringu striedali a jedna z najvýraznejších wrestlingových postáv Braun Strowman sa po rozhádzaní súperov na všetky strany dostal až k boxerskému šampiónovi Furymu. Ten sedel v samom prednom rade hľadiska a s americkým wrestlerom si vymenil niekoľko úsmevov a obidvaja zaujali bojovný postoj. Nič ale nenasvedčovalo tomu, že by malo dôjsť k nejakému reálnemu konfliktu. 

Potom sa ale prebral ďalší americký wrestler Dolph Ziggler, ktorý sa opäť pustil do Strowmana. Ten s ním opäť zatočil a pri vysporadúvaní sa so súperom ho poslal priamo do Furyho, do ktorého Ziggler narazil a silou ho posadil do kresla, čo sa stále neporazenému boxerskému šampiónovi pochopiteľne nepáčilo. 

Po vyhlásení víťazného tímu sa už Fury neudržal a totálne vybuchol. Po slovnej výmene preskočil barikádu a rozbehol sa za wrestlingovým monštrom, ochranka ale bola rýchlejšia a boxerského šampióna stihla včas spacifikovať. Dav v Los Angeles v napätej situácii skandoval aby pohádanú dvojicu nechali zápasiť, ale bezpečnostné zložky konflikt nepovolili a situácia sa následne upokojila. Nuž, uvidíme či sa v budúcnosti dočkáme zaujímavého súboja Fury verzus Strowman. 

Britský boxer naposledy uhájil svoju neporaziteľnosť pred dlhoočakávaným súbojom s majstrovským Wilderom v dueli so Švédom Wallinom. Ten ho síce poriadne potrápil, Fury od tretieho kola bojoval s masívnym krvácaním, keď skoro vobec nevidel na oko, ale ustál všetkých 12 kôl a súpera na body jednoznačne porazil. 


Tagy: wrestling WWE Tyson Fury. Braun Strowman Dolph Ziggler

Zdroj:
športky
Foto:
Sky Sports; Video: Sky Sports

DISKUSIA