VIDEO Mallorca s Valjentom si pripísala druhú výhru, Lobotkova Celta zdolala Bilbao

Martin ValjentMartin Valjent Zdroj: Profimedia

MALLORCA - Futbalisti RCD Mallorca zvíťazili v nedeľňajšom zápase 8. kola španielskej ligy na vlastnom ihrisku nad Espaňolom Barcelona 2:0 a zaznamenali druhý triumf v sezóne. V domácom drese odohral celý duel slovenský obranca Martin Valjent.

Celta Vigo zvíťazila nad Bilbaom 1:0 vďaka gólu Iaga Aspasa zo 74. minúty. V drese domácich hral do 82. minúty slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka, ktorého vystriedal Pape Cheikh Diop.

Atlético Madrid zaváhalo na pôde Valladolidu, keď uhralo len bezgólovú remízu. Na vedúci Real Madrid tak stráca tri body.

CF Real Valladolid – Atlético Madrid 0:0

Real Sociedad – CF Getafe 1:2 (1:0)
Góly: 5. Merino – 69. Mata, 89. Maksimovič, ČK: 53. Llorente (Real Sociedad)

RC Celta Vigo – Athletic Club Bilbao 1:0 (0:0)
Gól: 74. Aspas