VIDEO Škriniar hviezdy Juventusu nezastavil: Stará dáma obrala Inter o prvé body aj ligový trón

Cristiano Ronaldo medzi hráčmi InteruCristiano Ronaldo medzi hráčmi Interu Zdroj: SITA/AP - Luca Bruno

MILÁNO - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v nedeľňajšom derby 7. kola talianskej Serie A na pôde Interu Miláno 2:1 a svojho súpera preskočili na čele tabuľky. "Stará dáma" má na konte 19 bodov, druhý Inter o jeden menej.

Hostia sa ujali vedenia už 4. minúte, keď sa presadil krížnou strelou spoza obrancu Paulo Dybala. Na jeho gól odpovedal v 18. minúte Lautaro Martinez z penalty, no triumf hostí zabezpečil desať minút pred koncom riadneho času po rýchlej kombinačnej akcii Gonzalo Higuaín. V drese domácich odohral celý duel slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar.