VIDEO Messi z priameho kopu pečatil drvivý triumf: Barcelona šláger dohrala len s deviatimi hráčmi

Lionel Messi a FernandoLionel Messi a Fernando Zdroj: SITA/AP - Joan Monfort

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v nedeľňajšom zápase 8. kola španielskej ligy doma nad FC Sevilla 4:0, no duel dohrali len s deviatimi hráčmi. Katalánci sa tak posunuli na druhé miesto tabuľky, na vedúci Real strácajú dva body.

Domáci rozhodli duel už v prvom polčase, ktorý vyhrali 3:0. O góly sa postarali postupne Luis Suárez, ktorý predviedol nožničky, Arturo Vidal a Ousmane Dembélé. Konečné skóre stanovil v 78. minúte z priameho kopu Lionel Messi. Barcelona však prišla v napätom závere o dvojicu hráčov, keď dostali červené karty Ronald Araujo a Dembélé.

FC Barcelona - FC Sevilla 4:0 (3:0)
Góly: 27. Suárez, 32. Vidal, 35. Dembélé, 78. Messi, ČK: 87. Araujo, 88. Dembélé (obaja Barcelona)

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Luis Suárez FC Sevilla