Slovensko čaká zápas roka, tipnite si presný výsledok a získajte podiel z 5 555 €!

Slovenské národné futbalové mužstvo
Slovenské národné futbalové mužstvo

Slovensko čaká kľúčový duel kvalifikácie o postup na ME 2020. V Trnave si naši reprezentanti zmerajú sily s výberom Walesu. Dôležitý duel pre obe mužstvá by nemal ujsť ani vašej pozornosti. Sledujte ostro sledovanú bitku s podaným tiketom v Niké! Tipujte presný výsledok Slovensko – Wales a získajte navyše podiel z fantastickej sumy 5 555 €!

Po výhre v Maďarsku majú slovenskí sokoli všetko vo svojich rukách. V zostávajúcich troch dueloch potrebujú dvakrát bodovať naplno a nemali by chýbať na svetovom šampionáte. Pritom dve z týchto stretnutí hrajú v domácom prostredí. Už dnes majú prvý pokus. Wales trénersky kormidluje bývalá ikona Manchestru United Ryan Giggs. Ten priviedol na Slovensko viaceré hviezdy na čele s Garethom Baleom. Chýba mu však ďalšia známa tvár Aaron Ramsey z Juventusu. Až takmer 80 percent Slovákov očakáva víťazstvo domácich. Naproti tomu hosťom verí len 13 percent. Ďalších osem percent predvída remízový rezultát.

Strelí víťazný gól Boženík?

A čo vy? Kto je vašim favoritom? Zarobte na svojej predvídavosti v Niké. Tipujte zápasové stávky, ale aj celú plejádu špeciálnych možnosti. Dá víťazný gól mladý Boženík? Strelí gól z penalty Hamšík? Padne gól z hlavy Maka? Bude v zápase premenená penalta? Dostane žltú kartu Škriniar? Zo zápasového špeciálu sú na výber aj ďalšie atraktívne možnosti.

Tipnite si presný výsledok a vyhrajte!

Navyše, Niké dáva všetkým svojim klientom skvelú možnosť. Zvoľte si na svoj tiket stávku presný výsledok. Ak bude váš tip správny, získate podiel z fantastickej odmeny 5 555eur. Pritom správne výsledky sa rátajú aj z nevýherných tiketov. Tak čo, idete do toho?

Tipujte v Niké

V Niké si na svoje prídu aj noví hráči. Zaregistrujte sa práve teraz a vyberte si niektorý zo vstupných bonusov, ktoré sú šité na vašu mieru. Získajte vstupné bonusy v hodnotách 50, 300 alebo 1000 eur. Alebo si vyberte bonus 40 eur vo voľných tiketoch. Staňte sa členom Klubu Niké a čerpajte výhody, ktoré vám ponúka!

Fandite Slovákom na ceste na EURO 2020 s podaným tiketom v Niké!


Tagy: Slovensko Wales

Zdroj:
PR článok
Foto:
SITA/Ivan Kopčáni

DISKUSIA