Amatérska MMA liga MAMMAL s transparentným bodovým systémom mieri do Trenčína

MAMMAL je Slovenská amatérska MMA liga, ktorá má transparentný bodovací systém, zdravé konkurenčné prostredie a hlavne je to liga, ktorá dáva zmysel. Ďalšie kolo sa uskutoční v Trenčíne v spolupráci s domácim klubom Laugarício Combat Club Trenčín, 12.10.2019

Na základe dohôd s promotérmi väčších eventov sa vytvoril zaujímavý motivačný systém, ktorý má za úlohu motivovať zápasníkov k absolvovaniu čo najväčšieho počtu jednotlivých kôl ligy s čo najlepším bodovým ohodnotením. Časom sa dozviete, prečo je dobré, čo najdlhšie zostať súčasťou ligy a ako sa nominovať na pripravované Majstrovstvá Slovenska Amatérskeho MMA. Sme presvedčení o tom, že hlavné myšlienky ligy stoja na pevných základoch, že samotný systém je dostatočne transparentný a bude mať  pozitívny ohlas a že sa lige bude dariť aj v 2. ročníku.  Pre viac informácii ohľadom ligy sleduj našu webovú sekciu "NOVINKY".

BOJE o TITUL ŠAMPIÓNA SLOVENSKEJ AMATÉRSKEJ MMA LIGY MAMMAL

Zápasníci majú šancu zbierať body v jednotlivých zápasoch, ktoré sa im sčítavajú a na konci príslušného ročníka budú 2 najlepší bojovať o titul šampióna ligy MAMMAL pre ročník 2019/2020. Bodovací systém:

DISKVALIFIKÁCIA = 0 BODOV / 5 BODOV PRE SÚPERA
NO CONTEST = 0 BODOV  ( NC )
LOST BY KO/TKO/SUB = 1 BOD ( L )
LOST BY POINTS = 2 BODY ( LP )
DRAW = 3 BODY ( D )
WIN BY POINTS = 4 BODY ( WP )
WIN BY KO/TKO/SUB = 5 BODOV ( W

 Celý kompletný bodovací systém ligy nájdete TU.

Zaujímavosti 1. kola, ktoré sa uskutočnilo v Komárne:
68 zápasníkov registrovaných na 1. kolo, nakoniec štartovalo 48 zápasníkov na 2. ročníku Slovenskej Amatérskej MMA ligy MAMMAL.
23 zápasov v rôznych váhových kategóriách. Súťažilo sa v kategóriách - kadetoch, junioroch a mužoch. Tentokrát sa ženský zápas neuskutočnil z dôvodu choroby súperky.
24 klubov, z toho 23 klubov zo Slovenska a 1 z hlavného mesta Maďarska, z Budapešti.
1 titulový zápas, ktorý bol z osobných dôvodov odložený do 2. ročníka. Váhová kategória 83,9 kg, v ktorej sa bojovalo sa nazýva MIDDLEWEIGHT. Šampiónom v tejto váhovej kategórii sa stal bijec z Free Fight Detva, Tomáš Votava.

Výsledky 1. kola 2. ročníka ligy MAMMAL, ktoré sa uskutočnilo v spolupráci s domácim klubom Wolf Fight Club v Komárne nájdete TU.

Ďalšie kolo sa uskutoční v Trenčíne v spolupráci s domácim klubom Laugarício Combat Club Trenčín, 12.10.2019. Prakticky po necelom roku sa vracia Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL pod hrad Matúša Čáka. V klube je vždy rodinná, emóciami nabitá atmosféra a predpokladáme, že ani tento krát neostane nič dlžné svojej povesti. Lístky na toto podujatie si môžete zakúpiť z pohodlia domova na Predpredaj.sk, lístky sa budú dať zakúpiť i priamo na mieste.

Viac o pripravovanom kole MAMMAL 10 sa dočítate na stránke www.mammal.sk alebo facebook evente.

Kto bude šampión ligy MAMMAL? Pre každého kto chce zápasiť v Slovenskej Amatérskej MMA lige, registračný formulár sa nachádza www.mammal.sk.


Zdroj:
Športky/MAMMAL
Foto:
MAMMAL

DISKUSIA