Sledujte ONLINE zápasy Slovákov na MS v malom futbale: Naši chlapci pricestovali na Krétu

Slovenská reprezentácia na MS v malom futbale
Slovenská reprezentácia na MS v malom futbale

KRÉTA - Jeden šampionát v malom futbale sa blíži ku koncu, ďalší sa začína. Majstrovstvá sveta v malom futbale pod organizáciou SOCCA totiž štartujú doslova už o pár hodín. Naša reprezentácia sa na úvod predstaví na krásnom ihrisku v sobotu o 14:00. Prvým súperom výberu skúseného Michala Caňa bude tím Kazachstanu. V rámci skupiny sa naši predstavia aj proti Nigérii, Ománu. Najatraktívnejší duel bude rozhodne proti USA.

Už čoskoro sa naša reprezentácia postaví proti výberu, s ktorým už máme aj reálne skúsenosti, keď sme si práve s Kazachstanom poradili na minuloročnom turnaji 6:0. Tentoraz to môže byť ale súboj z iného súdku, keďže oba tímy vtedy hrali svoj posledný skupinový a napokon aj turnajový duel. Teraz sa jedná o prvý zápas na Majstrovstvách sveta na Kréte, čiže sa oba tímy budú chcieť ukázať v čo najlepšom svetle. "Ideme vstúpiť do zápasu a turnaja zodpovedne a sebavedomo. Je to momentálne najdôležitejší zápas, keďže je prvý a od neho sa odrzkadlí ďalší postup našej práce," konštatoval reprezentačný tréner Michal Caňo. 

Zápasy, v ktorých nastúpi naša reprezentácia si budete môcť vychutnať v Livestreame, ktorý bude komentovať komentátor TV Digi Sport a moderátor Športiek Robert Kmeťo už zajtra na našom webe o 14:00, v skupine ešte postupne narazíme na ďalších troch súperov, z ktorých je najväčším favoritom na postup zo skupiny USA. Každý prenos si budete môcť rovnako ako aj zajtra pozrieť online priamo u nás.

Tieto zápasy budú vysielané aj v televízii Arena Sport, v ktorej je na zajtra pripravený komentátor Pavol Rajtár a spolukomentovať bude skúsený funkcionár z prostredia malého futbalu a tímu MFC Mystery, Ivan Křížek. 

 

 


Tagy: malý futbal SOCCA

Zdroj:
športky
Foto:
športky

DISKUSIA