Vedenie belasých motivuje pred kľúčovými zápasmi: Spolu sme Slovan v dobrom aj v zlom!

Ivan Kmotrík ml.
Ivan Kmotrík ml.

BRATISLAVA - Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava zverejnil iniciatívu "Spolu sme Slovan v dobrom aj v zlom", ktorou sa úradujúci slovenský majster a účastník skupinovej fázy EL chce spolu s fanúšikmi odraziť do najbližšieho obdobia. V tejto súvislosti klub pripravil balíček "Podpor Slovan v lige a zaisti si miesto na Bragu", ktorý zahŕňa zvýhodnené vstupenky na najbližšie domáce ligové stretnutia s Pohroním (19. októbra), Senicou (2. novembra) a Sereďou (23. novembra).

Fanúšik, ktorý si zakúpi balíček vstupeniek, získava predkupné právo na duel s SC Braga (12. december), v ktorom môžu byť belasí v reálnej hre o postup do vyraďovacej fázy Európskej ligy. Balíček je už v predaji prostredníctvom oficiálneho ticketingového partnera klubu. Informuje o tom ŠK Slovan Bratislava v tlačovej správe. Klub pripravil za zápasy bez divákov kompenzáciu pre držiteľov permanentiek, ktorí v ligových dueloch so Senicou a Sereďou získajú ďalšiu vstupenku pre svojho blízkeho zdarma.

Permanentkári majú zároveň garantované predkupné právo a zľavu vo výške 30 % na zápas s SC Braga. Cieľom iniciatívy je ukázať, že klub, hráči aj fanúšikovia držia aj v náročnom období spolu. Pokiaľ fanúšikovia vo väčšom počte zaplnia Tehelné pole na najbližšie ligové stretnutia, dodajú hráčom dôležitú podporu a zároveň aspoň sčasti pomôžu klubu vykompenzovať finančné straty za zápasy bez prítomnosti divákov.

"Sme v tom spolu. Spoločne vyhrávame, spoločne prehrávame, spoločne sa radujeme, spoločne smútime. Spoločne sme sa dostali do tejto situácie a spoločne z nej musíme vyjsť. Do konca jesene zostávajú štyri domáce ligové zápasy, tak ukážme, že sme naozaj silní a podporme mužstvo vo veľkom počte. Práve teraz môžu fanúšikovia, ktorí by zaplnili štadión do posledného miesta na zápasy s Besiktasom či Wolverhamptonom, ukázať, že im záleží v prvom rade na Slovane. Tí hráči, ktorí dali Besiktasu štyri góly, budú hrať v rovnakom nasadení proti Senici a Pohroniu, a tí istí hráči si zaslúžia podporu aj v týchto dueloch s tímami zo spodnej polovice tabuľky. Našou túžbou je, aby ľudia vzali túto situáciu zo správnej strany. Namiesto frustrácie či hnevu nech radšej prídu vo veľkom počte podporiť náš tím a ukázať, že stoja za hráčmi. Jedine tak z tohto všetkého vyjdeme silnejší a zomknutejší,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.


Tagy: ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml.

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR/Pavel Neubauer

DISKUSIA