Sledujte ONLINE stream zápasu Slovensko - USA: V tíme Američanov aj skúsené hviezdy MLS

Oficiálne logo Majstrovstiev sveta v malom futbale
Oficiálne logo Majstrovstiev sveta v malom futbale

KRÉTA - Aj dnes, konkrétne o 15:00 si budete môcť na Šporkty.sk pozrieť ONLINE streamovaný a komentovaný zápas z Majstrovstiev sveta v malom futbale SOCCA, ktoré sa hrajú na Kréte. Slováci v prvom zápase podľahli Kazachstanu, keď v záverečnej dvojminútovke inkasovali dvakrát a po prehre 1:2 sú dnes prakticky nútení uhrať čo najlepší výsledok.

 

 

 

 

Na minuloročnom šampionáte sme proti USA hrali, v našom tíme sa na tento duel pamätajú tréner Michal Caňo, reprezentant a kapitán tímu Rado Drápal, Jakub Ryban či Matej Toman. Aby sme vtedy postúpili zo skupiny, potrebovali sme vyhrať, a to sa nám aj darilo, keď sme nad USA viedli už 2:0, v druhom polčase sme však dostali 4 góly a vedeli sme, že s turnajom sa rozlúčime. Tento rok pochopiteľne chceme Američanom túto prehru vrátiť. 

Tí majú v tíme aj hviezdnych hráčov, akým je Andrew Weber, ktorý hral v MLS za tímy DC United, Seattle Sounders, či Phoenix FC. Kariéru ukončil v drese Portland Timbers. Ďalším skúseným hráčom je aj Robbie Findley, ktorý hral napríklad za LA Galaxy a za Real Salt Lake odohral 96 zápasov, pričom strelil 29 gólov. Na konte má aj 11 štartov v drese USA, na svetovom šampionáte v roku 2010 v Južnej Afrike odohral všetky zápasy. Tento hráč si skúsil aj druhú najvyššiu súťaž v Anglicku s názvom Championship, v ktorej nastúpil v drese Nottinghamu Forest. Zabudnúť netreba ani na Lamara Neagla, ktorý má taktiež skúsenosti s futbalom na najvyššej úrovni. 

Zápas štartuje o 15:00 a rovnako, ako ten s Kazachstanom, aj tentoraz si ho môžete užiť prostredníctvom Športiek, komentovať bude skúsený komentátor Robert Kmeťo.

 


Tagy: malý futbal SMZ SOCCA

Zdroj:
športky
Foto:
Športky.sk; Video: Športky.sk

DISKUSIA