Slováci s prvým víťazstvom na turnaji: Porazili sme prekliatie, výborne chlapci!

Oficiálne logo Majstrovstiev sveta v malom futbale Oficiálne logo Majstrovstiev sveta v malom futbale Zdroj: športky

KRÉTA - Na turnaji SOCCA Majstrovstiev sveta v malom futbale na Kréte sa Slováci predstavili po dvoch prehrách s Kazachstanom a USA už prakticky bez postupovej šance v treťom skupinovom zápase proti Ománu. Náš tím sa v prvom polčase mierne herne trápil, v druhej časti hry sme však dokázali po niekoľkých slušných akciách dvakrát skórovať vďaka Tomášovi Galkovi. Omán tak po víťazstve nad Nigériou má na konte aj prvú stratu bodov na prestížnom turnaji, súpera nášho výberu môže mrzieť najmä nepremenená tutovka v závere úvodnej dvadsať-minútovky.

Náš výber nastúpil do zápasu bez dvoch výrazných opôr a to Rada Drápala a Martina Dudáša. Obaja spomínaní hráči sú zranení, no ani to našich chlapcov napokon neodradilo a ukázali na ihrisku veľké srdce. Zajtra pokračujeme komentovaným streamom na Športkách o 14:00, keď sa predstavíme proti Nigérii.

Viac o téme: Malý futbal SMZ SOCCA
  • Zdroj: športky