VIDEO Parádička v reprezentačnom drese: De Gea zachránil Španielsko skvostným zákrokom

David De Gea a jeho úžasný zákrok David De Gea a jeho úžasný zákrok Zdroj: twitter.com - sportbible.com

ŠTOKHOLM - Siedmykrát v sérii sa španielski futbalisti predstavia na ME. Postup na EURO 2020 spečatili remízou 1:1 v utorkovom dueli kvalifikačnej F-skupiny vo Švédsku. "La Furia Roja" vydrela v Štokholme postupový bod až v nadstavenom čase, hrdinom sa stal striedajúci Rodrigo.

Španielov v zápase viackrát podržal brankár Manchestru United David de Gea, ktorý inkasoval iba v 50. minúte po hlavičkovej dorážke Marcusa Berga. Jeho brankárske umenie mohli fanúšikovia vidieť v plnej kráse v 32. minúte zápasu, v ktorej predviedol skutočne nádherný zákrok. De Geu musel nakoniec v 60. minúte nahradiť Kepa Arrizabalaga, pretože gólman United sa zranil. Španielsko remizovalo so Švédskom 1:1.

Viac o téme: Španielsko David De Gea
  • Zdroj: TASR, športky