VIDEO Futbalové Taliansko videlo gól sezóny: Nainggolan to už lepšie trafiť nemohol!

Radja Nainggolan a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiRadja Nainggolan a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP - Fabio Murru

CAGLIARI - Futbalisti Cagliari Calcio zvíťazili v domácom súboji talianskej Serie A nad SPAL Ferrara 2:0. O víťazstve domácich rozhodol už v deviatej minúte zápasu Radja Nainggolan, ktorý sa postaral o najkrajší moment celého stretnutia.

Nainggolan si po odvrátenom priamom kope domácich loptu v obrovskej vzdialenosti od bránky súpera pekne spracoval hruďou a bez váhania okamžite poslal rotovanú loptu na bránku súpera. Tú už lepšie ani trafiť nemohol, lopta neminula svoj cieľ a skončila presne vo vinkli. Bez nároku bol brankár hostí Etrit Berisha, ktorý milimetrovo presnú plachtiacu loptu mohol sledovať len v role diváka.

Triumf Cagliari ešte v 67. minúte poistil druhým zásahom Farago, pre vo forme hrajúci domáci tím to bol už siedmy zápas po sebe bez porážky. Cagliari je po ôsmich kolách na piatej ligovej priečke, SPAL je až osemnásty.