VIDEO Ibrahimovič znova vo svojom živle: Zlatan, takéto nechutné gesto nebolo potrebné!

Zlatan Ibrahimovič
Zlatan Ibrahimovič

LOS ANGELES - Futbalové zápolenie o mesto Los Angeles či bitka dvoch najlepších strelcov MLS - Zlatana Ibrahimoviča a Carlosa Velu. Nočný súboj medzi Los Angeles FC a Los Angeles Galaxy sa skončil po divokom priebehu 5:3 pre LAFC. Tím Zlatana Ibrahimoviča tak pre túto sezónu v súťaži skončil a švédsky kanonier odohral v USA možno posledný zápas.

38-ročný útočník sa v zápase aj strelecky presadil, ale k víťazstvu nepomohol. Po skončení duelu prišiel moment, ktorý vyvoláva vlnu rozruchu. Sebavedomý Švéd kráčal do šatne okolo fanúšikov celku Los Angeles FC a zrazu predviedol obscénne gesto, aké by si pravdupovediac mohol odpustiť.

Keď sa ho novinári spýtali na inkriminovaný moment, tak odvetil: "Niečo povedali," objasnil a pokračoval o tom, ako vnímal mestské losangeleské derby. "Nechcem byť neúctivý, ale toto je pre mňa ako tréning. Štadión je pre mňa veľmi malý. Som zvyknutý hrať pred 80 000 divákmi. Toto je ako prechádzka v parku." 

Zostane Ibra v MLS? Sám nevie, ako sa vyrieši jeho situácia. Kontrakt mu vyprší na konci roka a nový zatiaľ nepodpísal. Je spájaný s odchodom do Neapolu. "Čo sa stane ďalší rok? Neviem. Ak zostanem, bude to pre MLS dobré, pretože sa na ňu bude pozerať celý svet. Ak nezostanem, nikto si nezapamätá, čo je MLS. 

Ak išlo naozaj o Zlatanovu rozlúčku s USA, tak ju zakončil veľmi nevhodným spôsobom. Aj s tradičnými štipľavými komentárme, na ktoré sme si už však akosi zvykli. Čo dodať, jednoducho typický Zlatan. 

Počin Zlatana Ibrahimoviča si môžete pozrieť v priloženom videu:


Tagy: Zlatan Ibrahimovič Los Angeles Galaxy

Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP/Andy Clayton-King; Video: YouTube/DNTuason

DISKUSIA