VIDEO Bolestivý náraz do mantinelu vo vysokej rýchlosti: Sekera pre zranenie nedohral zápas

Andrej SekeraAndrej Sekera Zdroj: profimedia.sk

DALLAS - V noci na nedeľu sa v zámorskej NHL nedarilo Dallasu, ktorý doma podľahol Pittsburghu Penguins 0:3. Za Stars odohral Andrej Sekera 13:34 minúty, no nedohral zápas pre zranenie. V siedmej minúte tretej tretiny po súboji s Nickom Bjugstadom narazil ramenom na mantinel a z ľadu mu museli pomôcť lekári.

Tréner Stars Jim Montgomery po zápase uviedol, že by nemalo ísť o vážne zranenie. Dallas prerušil trojzápasovú víťaznú šnúru, naopak "tučniaci" uspeli po troch prehrách. Jedenáste čisté konto v kariére zaznamenal Matt Murray, ktorý zlikvidoval 25 pokusov Dallasu. Jeden z troch gólov Pens strelil Bryan Rust, ktorý po zranení absolvoval sezónny debut.

Viac o téme: Andrej Sekera Dallas Stars Pittsburghu Penguins
  • Zdroj: TASR, športky