VIDEO Šok v Nemeckom pohári: Kolín vypadol so štvrtoligovým Saarbrückenom

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: TASR/AP/Martin Meissner

BERLÍN - Futbalisti bundesligového 1. FC Kolín vypadli už v 2. kole Nemeckého pohára. V utorok nečakane prehrali na ihrisku štvrtoligového Saarbrückenu 2:3. Obhajca trofeje Bayern Mníchov sa dlho trápil vonku s druholigovým VfL Bochum.

Domáci viedli od 36. minúty po vlastnom góle Alphonsa Daviesa a favorit otočil skóre až v záverečnej desaťminútovkre. Najskôr v 83. minúte vyrovnal Serge Gnabry a po červenej karte pre domáceho Armela Bellu-Kotchapa rozhodol o víťazstve 2:1 pre Bayern v 89. minúte striedajúci Thomas Müller.

Do osemfinále súťaže sa prebojovali aj Hoffenheim, ktorý vyhral na pôde treťoligového Duisburgu 2:0 a Union Berlín po triumfe v súboji dvoch bundesligistov na trávniku Freiburgu 3:1.

Do osemfinále súťaže sa prebojovali aj Hoffenheim, ktorý vyhral na pôde treťoligového Duisburgu 2:0 a Union Berlín po triumfe v súboji dvoch bundesligistov na trávniku Freiburgu 3:1. Z klubov najvyššej súťaže ich doplnili Leverkusen vďaka výhre nad Paderbornom 1:0 a Schalke, ktoré uspelo na ihrisku druholigovej Arminie Bielefeld 3:2.

Viac o téme: 1. FC Kolín Saarbrücken