VIDEO Škriniar si dal nešťastný vlastenec: Inter napriek tomu vyhral na pôde Brescie

Sklamaný Milan ŠkriniarSklamaný Milan Škriniar Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

BRESCIA - Futbalisti Interu Miláno vyhrali v utorňajšom dueli 10. kola talianskej ligy na ihrisku Brescie 2:1 a priebežne sa vyšvihli na čelo tabuľky. Celý zápas v drese hostí odohral slovenský obranca Milan Škriniar, ktorý si v 76. minúte pri dvojgólovom náskoku svojho tímu zrazil loptu do vlastnej siete.

Inter ale o body neprišiel a v tabuľke tak má o dva body viac ako Juventus, ten však odohral o zápas menej. Milánsky klub sa ujal vedenia už v prvom polčase zásluhou Lautara Martineza, v 62. minúte zvýšil už na 2:0 Romelu Lukaku. Štvrťhodinu pred koncom domáci vykresali nádej po nešťastnom zásahu Škriniara, ale vyrovnať už nedokázali. V drese Brescie sedel iba na lavičke náhradníkov Nikolas Špalek. Škriniar videl v zápase žltú kartu.

Brescia Calcio – Inter Miláno 1:2 (0:1)
Góly: 76. ŠKRINIAR (vlastný) – 23. Martinez, 62. Lukaku